Galatamoda'ya Gitmeyen Kalmasın!

Galatamoda'ya hala gitmediyseniz ve hafta sonu planlarınız arasında yoksa benden söylemesi çok şey kaçıracaksınız! (Tabi sözüm İstanbul'da yaşayanlara)

İlk günü uğrayıp size ne var ne yok haberler getirmiştim, dün ise daha uzunca bir turla kendimi alışverişe adadım, çok da severek kendime birkaç parça aldım!

Sizi heveslendirmek için de bu videoyu çektim! Ortamı müziğiyle, atmosferiyle soluyun istedim. Şimdi bunu izliyorsunuz, sonra kalkıp en rahat elbise ve ayakkabılarınızı giyerek kendinizi Tepebaşı TRT binasının otoparkına atıyorsunuz...Ben neler aldım onları da göstermeden olmaz :)

Günseli Türkay imzalı, beni çok heyecanlandıran Londra temalı t-shirt,

IMG_2224

Simay Bülbül tasarımı deri ve en sevdiğim renklerden birinden oluşan bu bluz,

IMG_2222

ve yine Simay Bülbül'den ilk bakışta bayıldığım, eski kartpostal temalı bu şal,

IMG_2227

Bitti sanıyorsanız yanıldınız, dün tam alışveriş havamdaymışım anlaşılan :)

Son olarak Gamze Saraçoğlu'nun Galatamoda için hazırladığı koleksiyondan çizgili eteği olan uzun elbiseyi kaptım! Kendisi önümüzdeki hafta elime geçeceği için fotoğraflayamadım ama merak edenler için pek sevgili blogger Iconjane Galatamoda öncesinde bu elbiseyi giymiş, Bahar Noyin ise fotoğraflamıştı.... Ben bu elbiseye tek kelimeyle bayıldım!


Aldıklarım bu kadar e tabi aklımın kaldıkları da yok diyemem :)

Bu arada dikkatimi çeken bir diğer şey de fiyatların önceki Galatamoda'lara göre bazı standlarda biraz daha yüksek olmasıydı. ama Galatamoda'ya özel çok uygun fiyatlar koyanlar, özel koleksiyon hazırlayan tasarımcılar da yok değildi. Galatamoda'ların amacı Türk tasarımcıların ürünlerini ulaşılabilir fiyatlara sunmak ve onları daha geniş bir kitleyle tanıştırmak. Fiyatları yükselterek bu vizyonunu kaybetmez umarım...

Son olarak tekrar söylemeden geçemeyeceğim Galata atmosferi gibi olmasa da ben Galatamoda'nın yeni yerine bayıldım. Gezmeye gelenler için son derece rahat bir alışveriş ortamı ve dinlenme alanı sunuyor. Kuledibi'ne bayılsam da bir sonraki Galatamoda'yı nerede yapalım deseler bir düşünürüm...

E hadi siz hala hazırlanmaya başlamadınız mı? :)

3 yorum:

Bayan Mor dedi ki...

video fikri süpermiş :)
bugün bende orada olacağım.
londra temalı günseli türkay tshirtüne taptım!

www.bayanmor.blogspot.com

Ozlem dedi ki...

elbiseye ve sala bayildimmm
ayrica cok da uzgunum seninle bu turu yapamadigim icin
:(

CherrybLossomgirL dedi ki...

hepsini güle güle kullan , bayıldım !!!

Related Posts with Thumbnails